Група №4 “Світлячок”

Вихователь:

Степанюк Ірина Олександрівна

Освіта: середня спеціальна

Педагогічний стаж: 23 роки

 

 

 

 

 

Дефектолог

Носко Наталія Валеріївна

Освіта: вища педагогічна. Закінчила НПУ ім.Драгоманова, спеціальність «Педагог-дефектолог дошкільних закладів для дітей з порушенням мовлення»

Педагогічний стаж: 6 років

 

 

 

 

Помічник вихователя

Селевчук Галина Михайлівна

Стаж роботи: 36 років

 

 

 

 

 

 

 Група створена у вересні 2011 року. Завдяки зусиллям керівництва в групі створені всі необхідні умови для щоденного перебування дітей з порушенням слуху в дитячому навчальному закладі загального типу і їх навчально-виховного процесу.

Спецгрупа складається з восьми дітей (що є нормою, встановленою державою, для такої групи), які, нарешті, можуть щодня і протягом всього дня знаходитися в колективі однолітків.

З нашими дітками працює дефектолог, вихователь та помічник вихователя. Щодня, протягом дня з дітьми проводяться рухливі, сюжетно-рольові, дидактичні та інші види ігор; фронтальні та індивідуальні заняття  логопеда і вихователя; фізична культура; музичні заняття; заняття психолога; образотворча діяльність (малювання, ліплення, аплікація та виготовлення іграшок з природного матеріалу).

Нарівні однолітками вони беруть участь в естафетах, святах, ранках і відчувають повноправними членами величезного колективу.

Працює наша група з 8.00 до 18.00, що дає можливість не тільки дітям, але і їхнім батькам працювати.

Протягом 6 років функціонування групи, результати реабілітації дітей з порушенням слуху просто вражаючі: діти постійно спілкуються між собою протягом дня, вони грають в сюжетно-рольові ігри (навіть без допомоги дорослих), діти вміють правильно будувати речення, робити звуковий аналіз слів, читати , рахувати, писати вивчені букви і цифри, вони охоче вчать вірші напам’ять, співають і танцюють.

Випускники групи навчаються в звичайних школах.