Відгуки

ВІДГУКИ

18 Відгуки on "Відгуки"

Мазниченко Валентина

Дуже задоволена нашим дитячим садочком «Волошка», особливу подяку хочу висловити нашим вихователям 1 групи « Віночок» -Фіголь Світлані Юріївні та Нестеровській Ірині Анатоліївні. Догляд за дітками, навчання діток все на вищому рівні. Дитина приходить з садка і розповідає то нові віршики, то пісеньки із величезним задоволенням. Вихователі приділяють належну увагу кожній дитині , допомагають у всьому. Батькам звітують кожен день про кожну дитину, як проводили час , показують роботи, які виконують дітки під час занять! Я дуже задоволена і щаслива , що маємо таких вихователів. Низький уклін Вам!!!

Людмила
Вдячність завідуючій Ларисі Михайлівні і методисту Ользі Іванівній, які сформували таку творчу і , позитивну команду. Хочемо висловити подяку за наших вихователів Валентину Яроставівну та пом.вих. Анджелу Ярославівну (група №9). Вихователь — це не просто робота, а покликання, яке несе величезний внесок у розвиток і формування світогляду кожної дитини. Саме Вам ми довірили найдорожчий скарб у нашому житті, і Ви нас не підвели. Ми постійно кудись поспішаємо, на роботу, по важливих справах, і кожну хвилину шалено переживаємо за своїх дітей. Але ви, доказ того, що в світі існують люди, які люблять свою роботу, які оберігають і віддають частинку свого серця… Read more »
Ирина

Добрый вечер, хочу выразить благодарность садику и особенно Валерии Генадиевне нашему воспитатель яслей #7 “Зернятко”
Очень важно когда ты доверяешь человеку с которым твой ребёнок находится без мамы, особенно когда они такие крошки)))
Спасибо Вам!!!

Валентина

Добрый день, пишу 26.04.2018 и делаю замечание администрации на вашем сайте садика крайнее меню от 19.04.2018г, а дальше вопрос “детей кормят тем что осталось от закупленных продуктов на месяц”, у прокуратуры будет много вопросов, я думаю и не только у нее.

Світлана

Висловлюю щиру подяку усьому колективу садочка, тому що від кожного з вас залежить те, в яких умовах перебуватимуть наші діти, кори їх батьки, бабусі дідусі працюють. Дякую за те, що ви всі разом піклуєтесь про таких дорогих нам діточок. окрема подяка за те, що утворили сайт, завдяки якому можна завжди дізнатись цікаву інформацію. Мені, як бабусі Матвєя (група №6) дуже приємно, що мій онук протягом дня перебуває під турботливим доглядом вихователів, їх помічників та іншого персоналу садочка. Я впевнена в тому, що не одне покоління виховали ці чудові люди.

Анна-Марія

Хочу висловити захоплення та щиру вдячність усьому колективу садочка. Наша донечка відвідує групу №7 “Зернятко”. Вихователів, Інну Григорівну та Валерію Генадіївну, та нянечку Наталію дитина просто обожнює та щоранку йде в садок з величезним задоволенням. Вдома весь час щось про них розповідає. Праця педагогів неоціненно велика та значима. Дякуємо ВАМ щиро!!!!

Олеся

Дякую всім працівникам садочка Волошка за вашу працю. Діти завжди ситі, задоволені, веселі. Велика подяка Ірині Петрівні за працю, терпіння і розуміння наших дітей…

Ирина

Не можу не написати подяку директору Ларисі Михайлівні за оновлене меню садочка. Спасибі, адже завдяки вашій турботі моя донька почала їсти печінку, просить “блинчики с капусточкой” (як їх готувати – уявлення не маю:)))), “тортик с картошечкой и мяском”, “бурячок с подливкой”, “пирожочек с мяском”, “суфле из рыбки” и т.д. Спасибі усім, хто це придумав і поварам, які все втілюють в меню.

Мама

Дозвольте висловити захоплення колективом спец.групи № 4. Не вистачає слів для подяки цій “СВЯТІЙ” у всіх відношеннях трійці “МАМ” для наших діток. Спасибі керівництву за такий підбір спеціалістів, кожен з яких 100% на своєму місці. Ми Вас дуже цінуємо, поважаємо і любимо Наталія Валеріївна, Ірина Олександрівна і Галина Михайлівна. Низький Вам уклін!!!

Валерія

Велике дякую нашому садочку. Цей садок відвідує вже моя друга дитина. Я дуже вдячна Гаращенко Валентині Валентинівні. Для мене і моіх дітей ви найкраща. Дякую за вашу працю.

Вероника

Мой сын посещает детский сад “Волошка”. Нам очень нравится этот уютный и по-домашнему тёплый садик. Воспитатели относятся к детям с вниманием. Хочу отметить заведующую Ларису Михайловну, она всю душу вкладывает в детский садик. Большое Вам спасибо за всё!

Валерія

Садок чудовий! Найкращий в районі! Дуже вдячна всім працівникам!!!!!!

Тетяна

Дякую всім працівникам садочка “Волошка” за їхню працю, бо нам з дитиною тут затишно. Моя донька задоволена, доглянута, навчена, нагодована. Якщо у мене виникають запитання я їх задаю завідуючій, вихователям і завжди отримую відповідь, тому не переживаю ніколи, бо завжди маю інформацію з перших рук. Дякую, Вам ще раз, бо ми дійсно цінуємо Вашу працю!!!

Ирина

Мы ходим в группу 8 Мандаринка, и очень-очень довольны, воспитатели замечательные, ребенок ходит в садик с удовольствием, не возможно забрать домой))) Как ни придёшь в группу, всегда с детками занимаются, учат буквы, цифры даже есть математика))) роливые игры по скасскам, я очень довольна. Спасибо большое нашим воспитателям.

Ольга, 8 группа "Мандаринки"
Хочу выразить благодарность заведующей Ларисе Михайловне и методисту Ольге Ивановне, которые сформировали такую творческую, позитивную команду. Благодарю Вас за уют, красоту нашего сада, за домашнюю атмосферу, за организацию всевозможных мероприятий, выставок… Огромное спасибо креативному и харизматичному музыкальному руководителю нашей Елене Францевне!!! Каждый праздник, который Вы организуете для наших детей – это СКАЗКА, захватывающая и детей и взрослых!!! Ваш труд очень дорог и нужен нам! И конечно же, наши самые любимые, самым лучшие воспитатели Илона Леонидовна, Елена Францевна и помощник воспитателей Инна Владимировна!!! Нашим детям очень повезло! С Вашей помощью они всесторонне развиваются, начинают интересоваться такими вещами, на которые мы, родители,… Read more »
Виктор

Очень хороший садик